You are here:

HomeBlog'asVasarai tariant “iki” pats laikas pasirūpinti savimi
Vasarai tariant “iki” pats laikas pasirūpinti savimi
28 0

Posted by  in Blog'as

Senokai pasakojome apie grožį ir ne tik. Todėl nieko nelaukiant, kai ruduo jau nekantriai trypia prie slenksčio kviečiam pasirūpinti vasaros paliktais pėdsakais…

SALIONO kosmetologė ir grožio terapijos specialistė Vilija kviečia atnaujinti veido, kaklo ir dekoltė, apatinių ir viršutinių vokų, “žąsų kojelių” bei vidinių plaštakų srities odą biorevitalizacijos procedūra.

Ši odos jauninimo programa atgaivina ir suaktyvina odą hialurono injekcijomis. Dėka specialių priemonių pagerėja odos būklė ir spalva, atsistato odos struktūra – charakteringa jaunai ir sveikai odai, stabdomi senėjimo procesai, o jos gilus drėkinimas sulaikomas dermoje kaip rezervuare.

Injekcinės procedūros metu į vidinį odos sluoksnį įvedama hialurono rūgšties molėkulė pritraukia per pusė tūkstančio molekulių vandens. Tokiu būdu atsistato vidiniai odos sluoksniai ir jų aprūpinimas natūralia drėgme. Ilgalaikis biorevitalizacijos rezultatas, priklausantis nuo odos būklės ir tipo, matomas po 2-4 procedūrų. Vienos odos atnaujinimo ir drėkinimo procedūros kaina – 270 lt, dviejų – 500 lt, keturių – 900 lt.

Biorevitalizacija  atlikta Vilijos kruopščių rankų su šveicariška “VISKODERM” ir “SKIN VISC” produkcija sustabdys Jūsų odos senėjimo procesus: atgaivins elastingumą, stangrumą, išlygins smulkias raukšles, drėgme aprūpins dehidratuotą, skaistins papilkėjusią, pavargusią ir streso nuvargintą odą.

Pats laikas grąžinti vasarą Jūsų odai!

Daugiau informacijos apie procedūrą sužinoti ir apsilankymą rezervuoti galite – el. paštu: info@ salionas.lt arba tel. +370 616 71717