You are here:

HomeBlog'asPradedam
Pradedam
18 0

Posted by  in Blog'as

Apie gerą, ar retsykiais, apie blogą, blog’e reikia rašyti tada, kai turi ką ir turi kam. Pasigirti, pasidžiaugti, papasakoti, pasidalinti ar netgi patarti mes galime ojoj kiek! Tikimės, kad turim ir kam, todėl … vienas, du, trys – pradedam!

SALIONAS vis dar naujas, bet jau daug ką nuveikęs. Daugiau nei prieš metus sienų dažų kvapą greitai nurungė malonus šurmulys, nekantrybė laukiant naujos plaukų spalvos, kvapni šampūno puta, prieš paleidžiant į darbą nupoliruotas žirkles, ir aromatinga kava, kol bus pasiektas malonaus proceso rezultatas.

Būna dienų, kai darbas SALIONE užverda net ir iki 100°C. Ypač tada, kai mes zujam aukodami vienintelį laisvadienį, kad Lietuvos didžiausiame mados renginyje modelių šukuosenos būtų nepriekaištingos, arba, kad naujausi ir sveikiausi plaukų dažai būtų laiku išbandyti ir pritaikyti klientų poreikiams. O pasitaiko ir fantastiškai netikėta atomazga, kada ateini nusiteikęs rimtam darbui ir jį pradedi su dideliausia šypsena Vilniaus centre, nes tik ką buvai be proto maloniai nustebintas, kad būten šiandien šventi vienerių metų gimtadienį.

Pas mus čia gera, malonu, kokybiška, patikima, nes mes patys mėgstam būti geri, malonūs, paslaugūs, išklausantys ir pasiūlantys viską, ką sugebame puikiausiai. Mokomės, augam, tobulinames, žingeidžiaujam ir džiaugiamės ištikimybe, kuria gauname mainais.

Per tuos metus šventėm gimtadienį – oficialiai su dovanomis, linkėjimais, šampanu ir mažiau oficialiai, bet labai jaukiai vakarojant ne vieną vakarą kolektyviškai prie laužo. Po SALIONO vėliava dalyvavom dviejuose maestro (nuoširdžiai norėtumėm sau leisti jį taip įvardinti) Juozo Statkevičiaus grandioziniuose mados renginiuose, tradiciškai domėjomės naujausiomis moteriškų ir vyriškų plaukų spalvinimo bei kirpimo tendencijomis seminaruose Londone, kasmetinėje parodoje – Salon International, skubėjom į kiekvieną seminarą Lietuvoje, kur matėme, kad išmoksime ar susipažinsime su naujovėmis. Mes jas mėgstam. Todėl nuo šiol bandysime pasitelkiant naujųjų technologijų privalumus dalintis viskuo – ir geru, ir blogu čia – SALIONO blog’e.