You are here:

HomeBlog'asPer šventes eksperimentuokim
Per šventes eksperimentuokim
22 0

Posted by  in Blog'as

Šventiniai vakarėliai įsibėgėja ir čia tikriausiai bus truputuką pavėluotas postas, bet dar spėjantis į priešpaskutinį traukinio vagoną. Pagreitį baliai-festivaliai įgavo, bet dar toli gražu nesibaigė. Naujųjų saliutuojančios fanfaros dar laukia savo pasirodymo minutės.

Kažkaip šventės įpareigoja pasitempti. Ar jas sutinki šeimos rate ar artimuose, tolimuose svečiuose, vistiek norisi pasipuošti šventiškiau: kokią suknelę puošnesnę apsivilkti, ar specialioms progoms skirtus marškinius iš spintos išsitraukti. Žėk norom nenorom ir kojines pasirenki naujas, vietoj to, kad apsimautum ne vieną kartą skalbimo mašinos ciklus išgyvenusias. Broškė, blizgesni auskarai, vakarinis odekolonas ir, žinoma, šukuosena. Kai kerpiesi pas SALIONO meistrus, tai dėl plaukų nesijaudini. Išsiplauni, prapūti fenu, aliejuko ar vaško formavimui panaudoji ir tu esi gatavas eiti pro duris. Bet vistiek per šventes nori atrodyti kitaip. Taip, lyg norėtum kitų veiduose pamatyti nuostabą ir susižavėjimą. Taip, kaip bandai nustebinti seniai matytus žmones, eidamas į klasiokų susitikimą, prabėgus dešimt metų nuo vidurinės ugdymo įstaigos baigimo. Atrodyti geriau, jauniau, užtikrinčiau, liekniau, o gal solidžiau, nei tą dieną, kai gavai mokyklos baigimo atestatą.

Iš tiesų viskas yra daug paprasčiau. Nereikia verstis per galvą, reikia gerai jaustis. Gerai jauties tada, kai viskas tinka ir patinka pačiam. Gerai jauties tada, kai yra proga išbandyti ką nors naujo ir tai tau limpa prie veido. Gerai jauties tada, kai tave pastebi ir išdrįsta pasakyti į akis, kad šiandien gražiai atrodai. Todėl per šventes siūlom paeksperimentuoti ir leisti sau pasijusti dar geriau.

Jei yra tiesūs plaukai, gal kokią valiūkišką garbaną išbandyti, jei garbanoti – ištiesinti iki nepriekaištingo lygumo. Jei kasdien jie vėjuje tvaikstosi palaidi, tai – susikelti romantišką kuodelį, jei kas rytą, skubant į darbą ir pritrūkus penkių minučių fantazijos, jie vis taip pat tradiciškai surišami – padailinti juos akcentuojančia pinute.  Gal kokia idėja jums šaus į galvą pažiūrėjus šio gero (blog’o) įrašo nuotraukų mozaiką? Vienu žodžiu, siūlom per šventes, po jų, ar šiaip bet kurią eilinę savaitės dieną pasidabinti kaip nors netradiciškai. Jei neišeis patiems, tą problemą užsirezervavusiems vizitą SALIONE vienu mostu padės išspresti plaukų meistrai. Gražių, ramių ir jaukių artėjančių švenčių!