Zana

Žana Gužauskienė

Jaunasis talentas

 
Prisimenu, į Salioną atėjau dar studijuodama kosmetologiją, patirties buvo nedaug, tačiau apie Salioną jau buvau girdėjusi tik pačius geriausius atsiliepimus ir žinojau, kad jei noriu dirbti, turiu tai daryti tarp stiprių, drąsių, motyvuotų, augančių žmonių.
Mačiau, kaip Saliono meistrai noriai dalinosi tarpusavyje žiniomis, vienas kitą skatino veikti ir daryti, organizuodavo mokymosi dienas ir pavydėdavau to užsidegimo. Būdama kosmetologė su kirpėjais turėjau labai nedaug bendro, tik meilę grožiui. Jutau, kad mano noras prisijungti prie jų vis augo, o ir artimųjų rate išgirsdavau: “O nenorėtum kirpti?”. Kai to paties manęs paklausė Salione, nebedvejojau. Jau sekančią dieną dieną stovėjau su dokumentais rankose profesinėje mokykloje. Jaučiausi tokia tikra dėl sprendimo ir tokia laisva! Nebuvo baimės, kad nepavyks. Taip prasidėjo naujas mano etapas Salione ir naujas profesinis kelias.
Visada buvau pakankamai veikli. Dar mokyklos laikais bėgdavau iš krepšinio treniruočių į muzikos mokyklą, kur mokiausi griežti smuiku ir skambinti pianinu, paskui į stalo teniso treniruotes ir į šokių pamokas. Viską spėdavau, visko norėdavau. Todėl ir dabar lankau jogos ir pilateso treniruotes, su vyru dažnai nueiname į kiną arba pasidarome kino vakarus namuose su artimaisiais, jei yra proga surengti karaoke vakarėlį – aš taip pat už! Dar norėčiau daugiau laiko skirti mokymuisi jodinėti ir slidinėti snieglente, bet tikiu, kad viskas bus su laiku.