Rugilė Paulinė

Plaukų meistrė

Mano kelias iki “Saliono” yra labai vingiuotas. Būdama 17-os sudalyvavau viename kirpėjų renginyje. Buvau pagrindinės meistrės modelis – moksleivė ilgais natūraliais pilkais plaukais. Ji mane nudažė raudonai, su oranžinėm sruogom. Nenoriu girtis, bet sulaukiau be galo daug dėmesio. O svarbiausia – mane įsimylėjo mano vyras, nes buvau labai graži raudonplaukė. Užsimaniau tapti kirpėja, nes pajaučiau, kokią galią turi šukuosena ir kiek laimės tai gali suteikti žmogui. Nuo tada pasvajodavau apie šią profesiją, tačiau mane traukė ir universitetas. Nežinojau, ką noriu veikti gyvenime, bet stojau ten, kur maniau bus lengva. Anaiptol. Baigusi anglų filologiją išvykau mokytis drabužių dizaino į Kopenhagą – maniau, kad tai jau mano ateitis. Deja, grįžusi į Lietuvą pradėjau dirbti ofisinį darbą danų kalba. “Saliono” vadovus pažinojau dar nuo studijų laikų, kai dirbau administratore tame pačiame salone, kur dirbo jie. Kartą atvykau nusidažyti plaukų, pasakiau, kad visad norėjau būti kirpėja, bet dabar turbūt jau per vėlu. Paulius pasakė, kad ne per vėlu, kad man reikia eiti į kursus ir po jų – į “Salioną”. To ir užteko.
Taigi, mano kelionė prasidėjo “Feminos Bonos” akademijoje. Po jos ėjau tiesiai į “Salioną” ir čia dirbu nuo 2015 metų. Šiai profesijai reikalingas nuolatinis tobulinimasis, tad esu dalyvavusi “Vidal Sassoon” mokymuose Londone, “Allilon” mokymuose Trakuose, Lauren McCoven modernių šukavimų seminare, įvairiuose “Davines” organizuojamuose renginiuose bei mokymuose. Daugiausiai išmokau iš Jovitos ir Pauliaus, kurie man yra šios profesijos autoritetai.
Jų dėka, su visa Saliono komanda kasmet dalyvaujame Juozo Staktevičiaus madų šou, kur darome šukuosenas modeliams. Kartą teko panaudoti ir savo anglų filologijos žinias – vertėjavau “Allilon” seminare.
Labai myliu savo darbą, bet suprantu, kad gyvenimas susideda ne tik iš jo.
Laisvalaikiu mėgstu klausyti muzikos, kartais padainuoju viena namie (arba su draugėm vakarėly), žiūriu filmus, susitinku su draugais, gaminu valgyti, bet su vyru mėgstam išbandyti ir įvairius restoranus, kartais tapau, aplankau tėvus Kaune. Labai mėgstu keliones ir jogą. Šiais metais pradėjau savanoriauti vaikų linijoje. Labai domiuosi psichologija ir dvasingumu, mėgstu skaityti knygas ir ieškoti atsakymų į gyvenimo klausimus. Neseniai pastebėjau, kad kuo daugiau skaitau ir sužinau, tuo viskas atrodo sudėtingiau. Labai įstrigo Tolle Eckhart knygoje “Naujoji Žemė” skaityta mintis, jog tiesos nėra arba mes visi esame teisūs ir kad laimė prasideda tada, kai nustoji vertinti. Manau, kad kiekvienas turime savo gyvenimo kelią, kuris yra unikalus ir vienintelis, ir tik nuo mūsų priklauso, koks jis bus.

Rugilė yra Meistrė  – „Saliono“ suteikta plaukų meistro kategorija, atsižvelgus į darbo patirtį.