Austina Žiogelytė

Plaukų meistrė

 
Viskas prasidėjo dar vaikystėje. Kaip ir įprasta darželyje, mokykloje klausia, kuom norėtum būti kai užaugsi? Net neabėjodama galėjau atsakyti – kai užaugsiu aš būsiu kirpėja. Labai laukdavau gimtadienių, ne tik savo, bet ir draugių, nes žinodavau – žaisime grožio saloną. Darysime pačias gražiausias šukuosenas, supurkšime plaukus mamos plaukų laku ir galėsime čia pat, kambaryje, surengti madų šou. Draugių kambario grožio salonas užsidarė, įžengė paauglystė. Aktorė, žurnalistė, kirpėja, kas aš, kokią aš save matau kai užaugsiu? Žinau kas aš – kirpėja.

Salione esu nuo pat jo atidarymo. Dirbu įvairiose fotosesijose, dalyvauju kirpimų ir koloristikos seminaruose, bet vis tik daugiausiai patirties ir žinių įgijau iš Jovitos ir Pauliaus, savo antrų tėvų (taip juos vadinu).

Vienas iš labiausiai mane džiuginančių dalykų gyvenime yra gera išvaizda. Man patinka pasitikėti savim ir įkvėpti kitus, padrąsinti. Jaučiu aistrą ne tik kurdama stilingą kirpimą klientams, bet kuriu ir drabužius. Esu prekinio ženklo A/ROUND įkūrėja.

Neturiu jokių išankstinių nuostatų ar įsitikinimų, nes viskas gali kisti ir apsiversti neįtikėtinu greičiu! Neidealizuoju žmonių, noriu būti geriausia savęs versija.

Austina yra Ekspertė  – „Saliono“ suteikta plaukų meistro kategorija, atsižvelgus į darbo patirtį.